Typ kabelky a osobnosť - čo majú spoločné?

Najbežnejšou otázkou pri výbere kabelky je, ako ju zladiť s oblečením. Ukázalo sa však, že môže byť  prispôsobená aj k osobnosti. Aký typ kabelky bude pre vás ideálny? Ste zvedavé? 

Aký typ ženy má rada malú crossbody kabelku?

Aktívna, milujúca minimalizmus. Pohodlný popruh poskytuje maximálne pohodlie a voľné ruky. Jej malá veľkosť ovplyvňuje pohodlie pri používaní. Pokiaľ však patríte k ženám, ktoré nemajú vo zvyku nosiť so sebou polovicu šatníka, tento model kabelky je pre vás najlepší.


Ste typ ženy ktorá obľubuje listové kabelky?

Tak ste potom fanúšička elegantného a minimalistického štýlu. Vždy musíte vypadať bezchybne, šaty a vysoké podpätky sú v spojení s listovou kabelkou dokonalé rovnako ako vy! Rovnako ako pri malých crossbody kabelkách i do listovej kabelky ukryjete málo z vašich drobností. Ale nebojte sa rúž sa do nich vojde a to je to čo váš typ ženy vždy ocení.


Máte vo svojom šatníku prevažne shopper kabelky? 

Ste aktívna žena s náznakom šialenstva. Ste žena, ktorá sa stále niečím zaoberá a zároveň má pri sebe vždy „milión“ vecí. Shopper bag, alebo i Tote kabelky sú perfektný doplnok mestského štýlu. Ničoho sa neobávate, vaša kabelka je dostatočne priestranná a vy ste na všetko pripravená. Tento model však nie je nič pre ženy, ktoré majú rady pohodlie a nosia pri sebe len peňaženku a kľúče.


Aký typ ženy miluje vak, alebo batôžtek?

Aktívna a ceniaca si komfort. Žena ktorá počas dňa robí veľa vecí, miluje voľný štýl, zo šatníka najčastejšie vyberá džínsy, košeľu, alebo tričko. Táto žena volí kompromis medzi nákupnou kabelkou a crossbody. Batôžtek, alebo vak vďaka svojej ideálnej veľkosti umožňuje pohodlne odniesť so sebou všetko. Stačí prehodiť na plecia, alebo rameno. 


Milujete kufríky, alebo aktovky? 

Ste fanúšik poriadku a pohodlia. Zameriavate sa na eleganciu a praktickosť. Ste fanúšik klasiky s dobrým vkusom. Nosíte pri sebe len to najpotrebnejšie. Obľubujete skôr elegantné a formálne oblečenie.