Trendy na jar 2019 - predvídame, čo sa stane v móde.

V módnom svete čas plynie rýchlo, takže skôr ako sa rozhodnete ísť nakupovať, oboznámte sa s trendami na najbližšiu sezónu. S blížiacou sa jarou, návrhári pripravili pre nás tieto zaujímavé novinky. Na jar budú vládnuť farby zeme, vyblednuté džínsy a obrovské kabelky.  Na mólach bolo oblečenie inšpirované morom a plážou, čo bude v horúcich dňoch skvelé. Ak plánujete nosiť klobúk, nezabudnite vybrať ten najväčší. Módne cyklistické šortky si môžete „vyrobiť“ doma, postačí odstrihnúť staré legíny.


Chutné béžové a karamelové odiene

Na mólach dominujú béžové a ľahké bronzové odtiene. Celkový pohľad na farbu karamelu a latte kávy je najatraktívnejším jarným a letným trendom tohoto roka. Návrhári sa upriamili  na jednoduché bundy, blúzy a kabáty v nadrozmerných verziách XXL bez zbytočnej potlače alebo dekorácie.

Vyblednuté džínsy sa vrátia späť

Denim sa pravidelne objavuje na mólach. Tento rok bude tmavá modrá nahradená jasnými, vyblednutými džínsami. V džínsových šortkách alebo šatoch princesového strihu budete cítiť morský vánok na celom tele.

Klobúk v maxi verzii

Čím väčšie, tým lepšie! Obrovský klobúk je dokonalým doplnkom k večerným šatám alebo v kombinácii s džínsami. V tejto sezóne musíte mať na dovolenke veľký slamený klobúk! 

Doplnky z peria

Načechrané perie a strapce v intenzívnych farbách sú ďalším trendom budúcej jari, ktorá vám prinesie krídla. Tentokrát ich budeme nosiť každý deň, najlepšie s rockovými topánkami alebo farebnými pančuchami .

Potlač sa vracia!

Abstraktné a zvieracie vzory, kvety, nápisy a bodky. Na jar ich môžete slobodne kombinovať, aby ste vytvorili tie najprekvapujúcejšie štýly. Ukazuje sa, že zdanlivo nesúrodé vzory môžu byť spojené do súvislého celku!

Kovový lesk

Futuristické vystúpenia na mólach predstavili výrazný kovový lesk priamo zo sci-fi filmov. Túto sezónu zažiarite tým, že si oblečiete zlaté alebo strieborné šaty, sukňu alebo opasok.

Ovocné obleky

Chutné „cukríkové“ kostýmy vám dodajú energiu na každý deň. Najlepšie je, keď ich nosíte s doplnkami v rovnakej farbe, čím zvýrazníte celkový ovocný vzhľad.


A aké kabelky?

Pre blížiacu sa sezónu je vhodné si kúpiť kabelku alebo vak v tvare valca. Ženy, ktoré majú rady svoje ruky voľné, budú milovať elegantné kabelky ktoré sa nosia na bedrách alebo krku. XXL tašky , ktoré sa najčastejšie nosia pod ramenom, sa vracajú späť. Športové tašky boli nahradené obrovskými taškami, ľadvinkami a transparentnými kabelkami, v ktorých nič nemôže byť skryté.

Všetky perfektné kabelky pre nasledujúcu sezónu nájdete na kabelux.sk