Tmavo modrá kabelka - čo s ňou nosiť, aby nebola nudná?

Tmavo modrá kabelka je univerzálnym doplnkom, ktorý je ideálny do práce, ale i počas večerných stretnutí s priateľmi. Táto farba úspešne nahrádza čiernu farbu na oficiálnych stretnutiach a je ideálna pre módne experimenty. Buďte však opatrné! Nesprávne zvolený štýl môže spôsobiť že budete vyzerať ako úradníčka alebo školáčka, ktorá sa vybrala do školy. Ak máte vo vašom šatníku námornícky modrú kabelku, ale neviete, ako ju nosiť, určite si prečítajte náš článok. Poradíme vám, ako ich skombinovať aby neboli nudné a nepôsobili príliš zdvorilo. Navy blue je ideálna pre módne experimenty, takže ju kombinujte s inými farbami a vyskúšajte nové spojenia. 

Namiesto čiernej

Niektorí hovoria, že tmavo modrá je nová čierna, pretože táto farba je vhodná pre každú situáciu. Nielen, že vypadá nesmierne štýlovo a vznešene, ale aj zoštíhľuje postavu. Môžete ňou nahradiť nudné čierne oblečenie, ktoré zvyčajne nosíte na dôležité stretnutia s klientmi. Dobre prispôsobený kostým bude skvele vypadať s bielou košeľou, červenými doplnkami a námorníckou kabelkou.

Celkový námornícky vzhľad

Jednofarebné štylizácie sú v tejto sezóne skutočným hitom, takže ak vsadíte na rôzne odtiene tmavo modrej, budete vyzerať veľmi módne. Na bežné denné nosenie môžete skombinovať džínsy s tmavo modrou košeľou a balerínkami v modrej farbe. Ak počas večerných prechádzok skombinujete sexy šaty alebo kombinézu s vysokými podpätkami a námorníckou kabelkou budete dokonalé. Dolaďte celkový outfit pôsobivým šperkom a váš vzhľad oslní okolie.

Ak skombinujete námornícku modrú farbu s pastelovými farbami, váš štýl bude jemný, dievčenský a zmyselný . Táto farba dokonale ladí s ružovou, béžovou alebo modrou farbou. Ak pôjdete nakupovať alebo na kávu s priateľom, skombinujte veľkú tmavo modrú kabelku (najlepšie shopperku) s džínsami a ružovým svetrom alebo béžovým kabátom.

Tmavo modrá a čierna

Až donedávna existovalo presvedčenie, že tieto farby nie je možné kombinovať, ale ukazuje sa, že kombinácia námorníckej modrej a čiernej farby je skvelá kombinácia. Čierne úzke nohavice a sveter veľkosti XXL budú vyzerať skvelo v kombinácii s tmavo modrou kabelkou a bielou športovou obuvou. Džínsy, čierna halenka a tmavomodrá kabelka sú pútavou kombináciou pre takmer akúkoľvek príležitosť.

Ste rady stredobodom záujmu? Skombinujte tmavomodrú kabelku so žiarivými farbami. 

Ak chcete vyčnievať z davu, námornícka modrá kabelka je dokonalým doplnkom v kombinácii s jasnými, fluorescenčnými farbami . Môžete ju nosiť so sneho-bielou, fuchsiovou, žltou alebo reflexnou zelenou a získate pozornosť každého. Oblečte si džínsy, reflexný vršok a kabelku námorníckej modrej a ostatní na vás nechajú oči.


Tmavo modrá a hnedá...

Tieto dve farby vyzerajú spolu vynikajúco. Vyberte si jeden hnedý doplnok, napríklad topánky, šál alebo klobúk a skombinujte ho s tmavo modrým kabátom, kabelkou a čiernymi úzkymi nohavicami. Táto kombinácia je ideálna pre chladnú jeseň a zimu.

Dych divočiny

Divoké zvieracie motívy sú jedným z najhorúcejších trendov nasledujúcej jari. Stojí za to zvážiť výber námorníckej modrej kabelky s hadím alebo krokodílovým vzorom (samozrejme v ekologickej verzii). Kufor alebo kufrík s motíve zvieracej kože nikdy nevyzerá nudne a dodáva dravý a extravagantný vzhľad...