Prečo sú modré džínsy vždy v móde?

Ľudia nosia na sebe modré džínsy viac ako sto rokov. Hoci do 50-tych rokov, neboli súčasťou módnych šatníkov, no od tej doby sú medzi ženami a mužmi obľúbené a majú v skriniach svoje miesto. Máme možnosť sledovať, že iné odevy prichádzajú do módy, aby po čase rýchlo zmizli, ale modré džínsy zostávajú stále obľúbené. 

Pýtate sa prečo sú modré džínsy také obľúbené? 

Na rozdiel od iných druhov oblečenia, džínsy je možné nosiť s nespočetným množstvom oblečenia na ľubovoľné príležitosti. Rozmanitosť štýlov umožňuje, aby boli modré džínsy súčasťou formálneho vzhľadu, módneho vzhľadu, alebo jednoducho súčasťou každodenného oblečenia.  No, tu je niekoľko spôsobov, ako modré džínsy budú vždy módne a dajú sa s vhodnými doplnkami nosiť takmer všade.

Do práce.

Ak si môžete na pracovisko obliecť džínsy stojí za to spomenúť jeden princíp: čím tmavšia farba, tým elegantnejšia nohavice sú. Džínsy a biele tričko je klasický a univerzálny vzhľad, s ktorým môže každý stretnúť. Môžete ho doplniť o bundu dobrého strihu, ktorá je jednou z tých vecí, ktoré nikdy nevychádzajú z módy. A aká kabelka je najvhodnejšia pre kancelársky štýl? Samozrejme spisovka alebo elegantný kufrík.

Prirodzený vzhľad

Chcete radi vyzerať vzdušne, žensky a prirodzene? Staviť na boho štýl a cítiť dovolenkový vietor v rozpustených vlasoch! K vypratým džínsom a voľnému bielemu tričku vyberte hnedú kabelku. V ideálnom prípade malú semišovú kabelku zdobenú strapcami. Štylizáciu doplnia veľké náušnice s perím, tkané náramky a široký opasok.

Športový look

Jegginsy alebo pevné nohavice z elastického denimu sú pohodlné a pekne zvýrazňujú nohy. Na víkendové výlety mimo mesta ich doplňte voľnou športovou mikinou, teniskami a čiapkou so šiltom. Môžete si tiež vybrať pohodlné košele a štýlový kovbojský klobúk. Pre tento typ oblečenia sa veľká športová taška alebo kožený batoh dokonale hodí. Stavte na víkendový komfort!

Hľadáte kabelku, ktorá bude dokonale ladiť s vašimi obľúbenými džínsami? Navštívte náš e-shop a získajte inšpiráciu!