Prečo si vybrať kožený batoh

Bez ohľadu na to či bol rok 1999, 2009, alebo 2019 batoh bol tá najpohodlnejšia a najpraktickejšia taška, akú ľudia nosili. Bez ohľadu na pohlavie, alebo obsah nosený v batohu, v každej kategórii si našiel batoh svojich priaznivcov. Či už ste školák, dôchodca, mama, cestujete autobusom, na bicykli všetci milujeme batohy.

Kožený batoh môže byť veľmi praktický, elegantný, ale aj extravagantný. Snáď neexistuje situácia, kde by ste si nemohli zobrať batoh. Je praktický z viacerých dôvodov. Nosený na pleciach, nezaťažuje vašu chrbticu, umožňuje vám mať obe ruky voľné, čo oceníte napríklad v rušných uliciach mesta. Presne taký je batoh LISSANDRA, alebo KATHALINA.

 LISSANDRA


Dnešné modely batôžkov sú navyše multifunkčne vyriešené vďaka popruhom, ktoré jednouchým prepnutím zmeníte na crossbody kabelku. Tak si môžete takúto kabelku ako je ZAIRA prevesiť  krížom cez trup a nosiť ju na boku, alebo spredu. 


To že dnešné batohy nemusia na prvý pohľad batohy pripomínať je vidieť i na taške MARCELLA. Táto kožená kabelka má jedno pevné ucho na nosenie v ruke a popruh ktorý sa dá rozopnutím zipsu rozdeliť na samostatné dva, čo umožňuje túto tašku nosiť tromi spôsobmi.  

Veľmi zaujímavá a štýlová je i malá kabelka LUCREZIA, ktorú môžete nosiť ako kabelku i štýlový batôžtek. 


Ak vo svojom šatníku ešte nemáte peknú, pohodlnú, praktickú a trendy tašku akou je batoh, či multifunkčná kabelka pozrite sa do našej ponuky a určite sa do nejakej zamilujete.