Nechajte kabelku doma, je tu čas batohov!

Batohy sú ideálnym riešením pre dynamické a aktívne ženy. Stačí len uchytiť batoh a môžete vyraziť von, pretože batohy už nie sú vyhradené výlučne pre deti a školákov. Dámske mestské batohy môžu nahradiť aj elegantnú kabelku. Taliansky dizajnéri naozaj prekvapujú jedinečnými návrhmi mestských batôžkov a batohov z prírodnej kože v širokej škále farieb.

 Batoh PALMYRA

Originálny batoh - ako ho nájsť?

Nosením na chrbte sa budete cítiť mladšie a ľahšie. Zvlášť ak si vyberiete výrazný model s potlačou, výšivkou alebo aplikáciami šperkov. Určite budete vyzerať skvele v kombinácii s priehľadnými topánkami. Ale to nie je všetko, pretože módny batoh môže nepochybne byť i vo forme bavlnenej tašky. Pre milovníkov klasiky, môžeme odporučiť vintage modely, štylizované do vzhľadu starých brašní. Nechýbajú tu doplnky z kožušiny, flitre, kovové cvočky, výšivky a ďalšie dekorácie.Batoh, podľa hviezdy

Ak ste inšpirovaní módou zo svetových mól alebo sledujete moderné štýly celebrít, ani v tejto sezóne nebude o inšpiráciu núdza. Hviezdy nosia batohy v športových i elegantných štylizáciách. Takže je sa na čo pozerať. U mnohých herečiek, modelov a spevákov často vidíme batohy z džínsoviny, prírodnej kože, vo veľmi intenzívnych farbách. Za zmienku tiež stojí sledovať, ako celebrity batohy nosia a s akým outfitom ho kombinujú. V mnohých situáciách je batoh tak výrazný, že nepochybne hrá v celkovom looku prvé husle. Tak ako hviezdy svetového formátu, nosme i my batohy neobvyklých tvarov, farieb alebo vzorov a určite budeme vynikať.

 Batoh PARIS