Ktoré dámske doplnky sú najlepšie?

Predstavte si outlook tvorený čiernymi koženými balerínami bez ozdôb, džínsovými nohavicami a jednoduchej blúzky s výstrihom - akejkoľvek farby. Nudný pohľad, ktorý absolútne neupúta pozornosť? 


Teraz pridajte kabelku s potlačou hadej kože, opasok s veľkou prackou, slnečné okuliare zvýrazňujúce črty vašej tváre, farebný náramok na ruku - alebo možno niečo iné na krk a možno niečo na hlavu počas slnečných dní. Ale čo ak je toho teraz príliš veľa? Pri výbere dámskych doplnkov to môžete ľahko prehnať, takže pre každý štýl stojí za to vybrať maximálne tri doplnky, aby ste nezaviedli chaos do vzhľadu. Ktoré dámske doplnky sú najlepšie?


V letných dňoch sú častým doplnkom slnečné okuliare, ktoré okrem praktickej funkcie majú i štýlový vzhľad. Kabelka je doplnok bez ktorého sa máloktorá z vás vyberie z domu. Či si vyberiete kabelku do ruky, alebo veľkú shopperku či batoh záleží na príležitosti, či outfite ktorý ste si práve zvolili. 

 kabelka ALLEGRA

Keď je chladno a chcete si skryť ruky vo vreckách kabáta, vyberte si batoh, namiesto tašky na plece. Skvelým doplnkom je šatka, alebo šál voľne prehodený na saku, alebo bunde.

 Batoh CARLA

Nemali by sme zabúdať na to, že kabelka je viac ako len doplnok. Niektoré nám prirastú k srdci viac a stále sa k nim vraciame. Preto by sme mali vyberať iba kabelky z kvalitných materiálov i za cenu že budú trošku drahšie. Veď keď si spočítame koľko času s nami kabelka strávi a akú službu pre nás robí, tak nakoniec zistíme že to ani nebolo tak veľa.

  Kabelka ELLETRA