Ktorá kabelka bude najlepšia k džínsam?

Rifle, džínsy, denimové nohavice nech ich nazvete akokoľvek v šatníku ich máme všetci. Každý z nás ich nosí, pretože sú pohodlné a nikdy nevyjdú z módy. Množstvo strihov a farieb z nich robí odev vhodný pre rôzne štýly. Môžete si ich obliecť do práce, na nákup, stretnutia s priateľmi alebo rodinné oslavy - to všetko závisí na tom, aké oblečenie a doplnky si k nim oblečiete. V dnešnom článku sa pozrieme, ktorú kabelku si vybrať k džínsom, aby ste dobre zladili svoj outfit na rôzne príležitosti.

Stručne povedané...

Milujeme ich pre štýlový vzhľad, všestrannosť a pohodlie. Džínsy sú povinným prvkom každého ženského šatníka. Povinným doplnkom k nadčasovým džínsom je samozrejme kabelka. Dokonalou každodennou spoločníčkou je shopperka, alebo crossbody kabelka, na párty je najlepšie vziať si štýlovú listovú kabelku, do práce elegantný kufrík. Ak vsadíte na športový vzhľad ako džínsy a mikina, môžete si vybrať pohodlný kožený batoh namiesto kabelky.


Prakticky a pohodlne...

Zameriavate sa na pohodlie a voľný štýl? Shopper taška , alebo takzvaná shopperka, je model, ktorý sa dokonale hodí k džínsom a športovej obuvi . Tento typ kabelky si zamilujete, pretože je veľmi praktický a vhodný na každú situáciu. V shopperke ľahko odnesiete knihy do školy, oblečenie do fitka aj každodenný nákup a vďaka veľkým ušiam ju môžete pohodlne nosiť na ruke, prevesenú cez lakeť alebo v ruke. Najuniverzálnejšou bude shopperka v čiernej alebo tmavomodrej farbe. K džínsom a jednoduchému tričku sa však môžete pohrať s farbami a vybrať si shopperku, napríklad vo fuchsiovej farbe.


Hoci sú džínsy nohavice s vreckami, neodporúčame vo vreckách nosiť telefón, kľúče a peňaženku. Ak idete na koncert alebo stretnutie s priateľmi, k džínsom si vyberte listovú kabelku do ktorej môžete dať všetko potrebné. Nemusíte zostať pri štýlovej čiernej farbe, niekedy je zábavné pohrať sa s farbami. Najmä modely na tenkom pásku alebo retiazke sa pohodlne nosia na ramene, aby ste mohli mať voľné ruky.