Kožená kabelka ako vianočný darček?

Do Vianoc je ešte nejaký čas, ale mali by ste uvažovať o darčekoch vopred, aby ste sa vyhli behaniu po obchodoch na poslednú chvíľu. Ak neviete, čo dať svojej žene, kamarátke, matke alebo babke, prečítajte si náš článok. Poradíme Vám pri výbere dobrého vianočného darčeka akým je kožená kabelka.

Kožená kabelka je dobrý nápad na vianočný darček, pretože v ženskom šatníku nikdy nie je dosť týchto doplnkov. Pred výberom správneho modelu by ste mali premýšľať o tom, aké oblečenie má príjemkyňa a aký životný štýl vedie. Podnikateľku poteší elegantný kufrík, aktívnu ženu priestranná shopperka a lístoček je dobrým darčekom pre fanúšičky elegantných večierkov.

Kabelka je jedným z tých doplnkov, bez ktorých väčšina žien neodíde z domu. V závislosti od potrieb a príležitostí siahajú ženy po rôznych štýloch. Ak sa chcete „trafiť“ do vkusu vašej nežnej polovičky, oplatí sa spýtať, aké modely uprednostňuje alebo si pozorne prezrite aké oblečenie nosí každý deň. V prípade pochybností o farbe je najbezpečnejšie staviť na čiernu, tmavomodrú, béžovú alebo hnedú farbu. Kvalita spracovania je tiež dôležitá, takže sa porozhliadnite po odolnej kabelke z prírodnej kože.

Ako sa medzi kabelkami zorientovať?

SHOPPERKA je ideálny darček pre praktickú a energickú ženu, ktorá je neustále v pohybe. Do tejto kabelky sa zmestí všetko, čo žena potrebuje počas aktívneho dňa : laptop do práce, kniha do mestskej dopravy, fľaša s vodou, kozmetická taštička aj dres do telocvične ak sa vyberie cvičiť rovno z práce. Shopperka, alebo taška na nákupy je najvhodnejšia pre mestské a neformálne štýly , takže dámy, ktoré majú rady pohodlie, sa jej potešia.


Kabelka WADA


TOTE, BUCKET, MESSENGER to sú ďalšie kabelky vhodné pre aktívne a praktické ženy. Sú o niečo menšie ako Shopperka, majú však dlhý remienok, ktorý umožňuje kabelky nosiť i cez plece. Sú ideálne na voľnočasové aktivity, stretnutia s priateľmi, i do práce. Kabelky s eco kože sú skvelým darčekom pre ženy ktoré nosia voľný odev v športovom štýle, kožené modely sú zase vhodnejšie pre ženy do kancelárie.

Kabelka VIVIEN


SPOJKA, alebo lístoček je malá kabelka „do ruky“ ktorá sa zvyčajne nosí pri najslávnejších príležitostiach. Bude to ideálny darček pre dámy, ktoré často navštevujú elegantné večierky, ale nielen tam. Spojka, alebo lístoček sa dá nosiť aj v kombinácii s outfitom do mesta, rockovom alebo obchodnom štýle, nikdy však NIE v kombinácii so športovou mikinou! Lesklá alebo brokátová kabelka je výborným doplnkom na blížiaci sa Silvester.

KUFRÍK je priestranná a elegantná taška s obdĺžnikového tvaru, s ušami na prenášanie v ruke. Vďaka praktickému rozdeleniu interiéru je ľahké udržať v ňom poriadok, takže tento strih bude skvelým darčekom pre perfekcionistky . Kufrík v tlmenej farbe je tiež dobrým riešením pre podnikateľku, pretože ju môže nosiť do kancelárie, aj v spoločnosti s prísnymi pravidlami obliekania.

Mestský batoh SEBASTIENA


Batoh je v poslednom období doplnok, po ktorom siahajú ženy stále viac, či už ide o priestranné modely alebo malé mestské batôžky. Kožené modely v čiernej alebo hnedej farbe sú vhodné ku každodenným outfitom a môžu sa nosiť do školy, do práce, na nákupy alebo na vychádzky s priateľmi. Kožený batoh môže byť skvelý darček, ak ho dávate žene ktorá si cení pohodlie a má vo svojom šatníku veľa kabeliek.

Teraz už viete základy ako vyberať perfektnú kabelku ako darček. Ďalšie inšpirácie nájdete v našom e-shope.