Kabelky, ktoré miluje každá rockerka...

Viete, že slobodu a nezávislosť môžete prejaviť i svojim oblečením? Ale nie bez správnej kabelky! Kabelka je silným prvkom oblečenia, ktoré ho nielen dopĺňa, ale niekedy ho dokonca definuje a dáva mu jedinečný charakter. Chcete zvýrazniť váš rockový štýl? S našou pomocou nájdete tú pravú kabelku.

Aká kabelka je pre rocker girl? Predovšetkým expresívna! Veľká, alebo malá, čierna, alebo v bláznivých farbách – na tom nezáleží, pokiaľ dokonale ladí s rockovým štýlom. Charakter kabelky býva doplnený o retiazky, mosadzné či oceľové pracky, alebo brošne v evokujúcich tvaroch – ako zvieratá, či rastliny. Skrátka musia pritiahnuť každé oko.

 kabelka DORIANNA

Ak nosíte tmavšie oblečenie, prečo nepridať trochu kontrastnej farby vo výbere kabelky? Kombinácia tmavej koženej bundy  a kabelky kontrastnej farby dodá celkovému vzhľadu dravosť. 

 kabelka ROMINA

Nezabúdajte i na funkčnosť kabelky! Nevyberajte XXL tašku na koncert alebo večierok , pretože vás bude obmedzovať. Siahnite po „spojke“ alebo malej crossbody kabelke. Na nákupy, alebo na stretnutie s priateľmi kľudne vyberajte z väčších modelov.

 kabelka NERO-VERDE

Rockový štýl je sloboda a sloboda znamená, že nedodržiavate pravidlá. Ani tie módne. Takže choďte do toho a premiešajte a vyskúšajte rôzne akcenty, materiály a textúry : rock má rád kožu, džínsy a kabelky s množstvom strapcov a kovových doplnkov.

  kabelka PIAGGA