Kabelka je prostriedkom sebavyjadrenia – čo o vás hovorí kabelka?

Ak sa pozriete na ulici okolo seba už na prvý pohľad si všimnete ako je kto oblečený, akú kabelku, batoh či tašku nosí. Naše oblečenie a naše doplnky hovoria za nás, takže bez ohľadu na to, aké kusy si vyberiete a ako ich kombinujete veľa o sebe prezrádzate okoliu. 

Ak používate vždy ten istý doplnok, robíte chybu! Musíte brať do úvahy, kam idete. Nosiť takú čiernu koženú kabelku na pláž by vyzeralo naozaj podivne. Dôležité je i to aby ste nekombinovali rôzne doplnky, pretože výsledkom môžete byť sklamaní. 

Aká je najlepšia kabelka?

Toto pravidlo neexistuje. Ak chcete nájsť ideálny kúsok pre vás, zvážte naše tipy, ale nakoniec sa rozhodnite podľa vlastného vkusu.

Napríklad, aký batoh je ideálny pre staršiu ženu?

Takáto taška by mala byť jednoduchá a elegantná. Je dôležité, aby bola z kvalitného materiálu a aby nevykazovala nedostatky v detailoch. Pokiaľ ide o farby, čierna, modrá, béžová a biela sú dobrou voľbou. Kožený materiál a hladší, homogénnejší povrch tiež pôsobia elegantnejšie a prestížnejšie.


Pri batohoch, či batôžkoch vôbec neexistuje pravidlo, že taška by mala mať rovnakú farbu ako šaty. Je však dôležité, aby boli farby medzi sebou v harmónii. Ak sú vaše topánky a taška rovnakej farby, neurobíte chybu. To isté platí, ak sú taška a blúzka, alebo obuv a sukňa v rovnakom odtieni. 


Akokoľvek sa rozhodnete, majte na pamäti, že ideálna kabelka pre vás je taká, s ktorou sa cítite dobre.