Kabelka a tenisky – ako vytvoriť perfektné duo?

Sú univerzálne, nadčasové, vhodné pre športové, ležérne i elegantné štylizácie preto ich tak milujeme – tenisky. Skvele vyzerajú v kombinácii s džínsami, ale i so sukňami či vzdušnými šatami. Táto ich všestrannosť znamená, že si k nim môžeme vybrať rôzne kabelky. Pozrite si inšpirácie ktoré zmenia charakter každého outfitu!

Menšie tzv. listové kabelky sú v súčasnosti najobľúbenejšie dámske kabelky. Objavujú sa v nespočetných variantoch, vzoroch a farbách. Ak máte rada pohodlie určite si vychutnáte minimalistické modely obdĺžnikového, alebo polkruhového tvaru. Tento typ kabelky môžete kombinovať s čímkoľvek na svete. Výborne vyzerajú v kombinácii s džínsami a tričkom, alebo mikinou. A samozrejme s teniskami!

 

AVELINA


Ak sa radi hráte s módou tak si vyberte prešívanú kabelku, alebo s motívom hadej kože na chlopni. Zvýšite tak expresivitu svojho outfitu.

EDVIGE


ALLEGRA

Čoraz častejšie sa v uliciach objavuje kombinácia malej kabelky tzv. spojky so šatami a teniskami, ktoré v tomto outfite hrajú hlavnú úlohu. Výberom kabelky spojky v nápadnej farbe alebo módnymi detailmi, napr. dekoratívnou chlopňou docielite klasický ležérny štýl.

MIRELLA


Ak máte rada pri sebe viac vecí, pre vás sú ideálne „bezodné“ modely do ktorých môžete vložiť všetko, dokonca i vybavenie na víkendový výlet z mesta. Veľké vaky a shopperky  najlepšie vyniknú s džínsami a kockovanými košeľami. Veľmi obľúbené a univerzálne sú batohy, ktoré ľahko zladíte s každým outfitom, či už idete do práce, alebo na voľnočasové aktivity.


GIORDANA