Blog

Kabelky, ktoré miluje každá rockerka...
17.07.2019

Kabelky, ktoré miluje každá rockerka...

Viete, že slobodu a nezávislosť môžete prejaviť i svojim oblečením? Ale nie bez správnej kabelky! Kabelka je silným prvkom oblečenia, ktoré ho nielen dopĺňa, ale niekedy ho dokonca definuje a dáva mu jedinečný charakter. Chcete zvýrazniť váš rockový štýl? S našou pomocou nájdete tú pravú kabelku.

Čítať viac

Kabelka a tenisky – ako vytvoriť perfektné duo?
18.06.2019

Kabelka a tenisky – ako vytvoriť perfektné duo?

Sú univerzálne, nadčasové, vhodné pre športové, ležérne i elegantné štylizácie preto ich tak milujeme – tenisky. Skvele vyzerajú v kombinácii s džínsami, ale i so sukňami či vzdušnými šatami. Táto ich všestrannosť znamená, že si k nim môžeme vybrať rôzne kabelky. Pozrite si inšpirácie ktoré zmenia charakter každého outfitu!

Čítať viac

Kožené kabelky budú vždy v móde
07.06.2019

Kožené kabelky budú vždy v móde

Kožené talianske kabelky, ktoré milujú ženy na celom svete, sú tašky s jedinečným dizajnovým charakterom Talianska. Ich jednoduché formy a minimalistický štýl zaručujú, že budú vyhovovať štýlu každej ženy. Kožené tašky v našej ponuke sú vyrobené v Taliansku (Made in Italy). Vďaka tomu budú určite slúžiť dámam po mnoho sezón. Kožená taška bez akýchkoľvek pochybností by mala byť v každej ženskej kolekcii. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou širokou ponukou pripravenou špeciálne pre vás.

Čítať viac

Sme k Vám bližšie. Otvorili sme kamennú predajňu.
01.06.2019

Sme k Vám bližšie. Otvorili sme kamennú predajňu.

Nové modely kabeliek priamo z Talianska si už môžete od 1. 6.2019 kúpiť i v našej prvej kamennej predajni v Novom Meste nad Váhom, na Námestí Slobody 13/14. Tentokrát najobľúbenejšie vaky, batôžky, malé aj väčšie kabelky z mäkkej kože s veľkým množstvom vreciek a priehradiek. Pridali sme aj modely pre mužov, záleží len na ich výbere, či siahnu po malej etue, crossbody, alebo aktovke v krásnych odtieňoch prevažne hnedej. Okrem toho, dámske ľadvinky v širokej palete farieb a veľmi módnom prevedení imitácie hadej kože.

Ste zvedavé? Poďte s nami nazrieť čo sme pre vás naskladnili.

Čítať viac

Farba kabelky a osobnosť - čo majú spoločné?
23.05.2019

Farba kabelky a osobnosť - čo majú spoločné?

Napriek tomu, že sa psychológovia zaoberajú vplyvom farieb na človeka už dlhý čas, len málo ľudí naozaj berie tieto informácie vážne. A napriek tomu, keď o tom premýšľame, farba môže naozaj ovplyvniť našu náladu. Naše obľúbené farby hovoria o nás veľa, o našej osobnosti a životnom štýle. Zatvorte oči a premýšľajte o farbe, v ktorej sa cítite pokojné a šťastné. Budete sa cítiť lepšie s modrou alebo bielou kabelkou? Ktorú ste si vybrali?

Čítať viac

Typ kabelky a osobnosť - čo majú spoločné?
16.05.2019

Typ kabelky a osobnosť - čo majú spoločné?

Najbežnejšou otázkou pri výbere kabelky je, ako ju zladiť s oblečením. Ukázalo sa však, že môže byť  prispôsobená aj k osobnosti. Aký typ kabelky bude pre vás ideálny?  Ste zvedavé? 


Čítať viac

Typy kabeliek - krátky sprievodca
09.05.2019

Typy kabeliek - krátky sprievodca

Kabelka je neoddeliteľnou súčasťou ženského šatníka. Mala by byť ideálnym doplnkom k oblečeniu a zároveň pohodlná, šikovná ... a módna! Módni štylisti a blogeri sa prekonávajú v poradenstve, ktorú peňaženku či kabelku musíme nutne mať. Problémom je, že počet mien a profesionálnych výrazov môže niekedy spôsobiť bolesť hlavy. Preto sme pripravili špeciálny návod pre typy kabeliek. Ako sa navzájom líšia? 

Čítať viac

Džungľa v meste - najdivokejší trend tejto sezóny.
02.05.2019

Džungľa v meste  - najdivokejší trend tejto sezóny.

V tejto sezóne dominujú v móde doplnky so vzhľadom kože zvierat. Najpopulárnejší a najkontroverznejší z nich je samozrejme vzor hadej kože (povinne v ekologickej verzii). Vzor hadej kože spôsobuje mnoho emócií – niektorí ho milujú u iných vyvoláva nepríjemný pocit. Časť ľudí ju spája hlavne s gýčovými osemdesiatymi rokmi, zatiaľ čo u druhých vyvoláva pocit bohatstva a luxusu. Nič nemení na skutočnosti, že nedávno ovládol prehliadky známych módnych domov. Dizajnéri dokonca vsadili na celkový vzhľad hadej kože od odevu po doplnky a stal sa najhorúcejším trendom nadchádzajúcej sezóny! Poďme sa pozrieť na to, ako nosiť tento originálny vzor, aby vyzeral módne a pôsobivo. 

Čítať viac

Tmavo modrá kabelka - čo s ňou nosiť, aby nebola nudná?
26.04.2019

Tmavo modrá kabelka - čo s ňou nosiť, aby nebola nudná?

Tmavo modrá kabelka je univerzálnym doplnkom, ktorý je ideálny do práce, ale i počas večerných stretnutí s priateľmi. Táto farba úspešne nahrádza čiernu farbu na oficiálnych stretnutiach a je ideálna pre módne experimenty. Buďte však opatrné! Nesprávne zvolený štýl môže spôsobiť že budete vyzerať ako úradníčka alebo školáčka, ktorá sa vybrala do školy. Ak máte vo vašom šatníku námornícky modrú kabelku, ale neviete, ako ju nosiť, určite si prečítajte náš článok. Poradíme vám, ako ich skombinovať aby neboli nudné a nepôsobili príliš zdvorilo. Navy blue je ideálna pre módne experimenty, takže ju kombinujte s inými farbami a vyskúšajte nové spojenia. 

Čítať viac

Prečo sú modré džínsy vždy v móde?
16.04.2019

Prečo sú modré džínsy vždy v móde?

Ľudia nosia na sebe modré džínsy viac ako sto rokov. Hoci do 50-tych rokov, neboli súčasťou módnych šatníkov, no od tej doby sú medzi ženami a mužmi obľúbené a majú v skriniach svoje miesto. Máme možnosť sledovať, že iné odevy prichádzajú do módy, aby po čase rýchlo zmizli, ale modré džínsy zostávajú stále obľúbené.

Pýtate sa prečo sú modré džínsy také obľúbené? 

Čítať viac
Zobrazuje sa 1 až 10 z 90 položiek (9 stránok)