Farba kabelky a osobnosť - čo majú spoločné?

Napriek tomu, že sa psychológovia zaoberajú vplyvom farieb na človeka už dlhý čas, len málo ľudí naozaj berie tieto informácie vážne. A napriek tomu, keď o tom premýšľame, farba môže naozaj ovplyvniť našu náladu. Naše obľúbené farby hovoria o nás veľa, o našej osobnosti a životnom štýle. Zatvorte oči a premýšľajte o farbe, v ktorej sa cítite pokojné a šťastné. Budete sa cítiť lepšie s modrou alebo bielou kabelkou? Ktorú ste si vybrali?


Červená

Obľúbená farba socializácie a plná energie . Títo ľudia sú plní života, fyzicky a emocionálne aktívni. Majú radi, keď sú v centre pozornosti, milovaní a obdivovaní. Červená farba stimuluje telo - zvyšuje krvný tlak a stimuluje jeho cirkuláciu. Červená je spojená s vášňou, odvahou a nezávislosťou.

Modrá

Obľúbená farba pokojných a pozitívnych ľudí. Ľudia, ktorí majú radi túto farbu, sú kreatívni a často sa unášajú emóciami. Modrá inšpiruje dôveru a upokojuje vás, aj keď niekedy je vnímaná ako chladná a nepriateľská.

Zelená

Obľúbená farba ľudí, ktorí ocenia pokoj a rodinnú atmosféru. Avšak ľudia, ktorí majú radi zelenú, sú tiež žiarliví a nedokážu svoju žiarlivosť skrývať, aj keď sa o to tvrdo pokúšajú.

Žltá

Obľúbená farba všetkých optimistov . Ľudia, ktorí majú radi túto farbu, sú skromní, ale aj inteligentní a rýchlo získavajú vedomosti. Uvedomujú si svoju hodnotu, čo neznamená, že sú zanietení.

Hnedá

Obľúbená farba všetkých tvrdo pracujúcich ľudí. Títo ľudia sú realisti, oceňujú poriadok. Avšak majú problém s prejavovaním náklonnosti, sú uzavretí sami do seba a často si k sebe nikoho nepustia.

Šedá

Ľudia, ktorí majú radi túto farbu, často nechcú vyčnievať, sú neviditeľní a nevystupujú z davu. Nie sú príliš družní, sú to skôr introverti, ktorí majú problémy s prejavmi svojich pocitov.

Čierna

Jedna z najpopulárnejších farieb. Vyberajú si ju ľudia so silným charakterom, ktorí sú ale krehký a neradi sa delia s okolím o svoje starosti. Hoci čierna je spojená s tajomstvom a nedostupnosťou, dáva pocit emocionálnej istoty.

Biela

Ľudia, ktorí si vyberajú bielu farbu ako svoju obľúbenú, sú priamočiari, inšpiratívni a sú zvyčajne okolím pozitívne vnímaní. Je to elegantná farba, spojená s nevinnosťou. Ľudia, ktorí majú v obľube bielu farbu, sa o svoj vzhľad veľmi starajú.

Chcete si vybrať kabelku pre svoju osobnosť? Zamyslite sa nad tým, aký spôsob života vediete a aký typ človeka ste. Správne zvolená kabelka a jej farba ovplyvňuje náladu a dokonale vyzdvihuje vaše najlepšie vlastnosti. Hľadáte ideálnu kabelku? Pozývame vás na kabelux.sk, kde všetky modely nájdete v rôznych farbách.