Dámska kabelka – ktorú si vybrať?

Každá z nás sníva o ideálnej kabelke. A aj keď výber dámskych tašiek je obrovský, nie je tak jednoduché nájsť takú, ktorá plne spĺňa vaše očakávania. Určite musí byť nielen krásna, módna a jedinečná, ale aj praktická a funkčná - mala by byť ideálnou kabelkou. Nastal čas hľadať...

Dámska kabelka - ktorú si vybrať?

Krásna a originálna to vás asi napadne ako prvé. Čo je dôležité pri výbere kabelky: kvalitný materiál presnosť jej strihu a šitia, konštrukcia, ako aj dekorácie. Ak hľadáte nadčasovú kabelku ktorá vám bude slúžiť roky, vyberte si koženú tašku, ktorá vám bude skvele dopĺňať outfit po mnoho sezón. Taška z ekologickej kože je tiež jej skvelou alternatívou. Výber z takýchto modelov je obrovský, takže si určite medzi nimi nájdete svoju ideálnu. 

 

Na leto si vyberte kabelku s džínsoviny, slamy, či morskej trávy alebo pletené sieťovky. Priehľadné alebo farebné silikónové shopperky tiež vyzerajú fantasticky. Je to práve veľkosť tašky, ktorej veľkosť každý deň oceníte pri návšteve v neďalekom obchode. 


Malá kabelka tzv. spojka, alebo listová kabelka je ideálnou spoločníčkou na párty, do kina, či posedení s priateľmi. Žiadny problém, kam s potrebnými cennosťami, rúžom a kľúčmi.