Kožené kabelky budú vždy v móde

Kožené talianske kabelky, ktoré milujú ženy na celom svete, sú tašky s jedinečným dizajnovým charakterom Talianska. Ich jednoduché formy a minimalistický štýl zaručujú, že budú vyhovovať štýlu každej ženy. Kožené tašky v našej ponuke sú vyrobené v Taliansku (Made in Italy). Vďaka tomu budú určite slúžiť dámam po mnoho sezón. Kožená taška bez akýchkoľvek pochybností by mala byť v každej ženskej kolekcii. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou širokou ponukou pripravenou špeciálne pre vás.


V tejto sezóne stojí za to mať v šatníku neobvyklé kabelky v šťavnatých farbách, vrátane neónových a metalických. Ak máte trochu odvahy, na každodenné nosenie sú hitom obrovské XXL kabelky s dlhými strapcami. Tohtoročné trendy jasne ukazujú inšpiráciu z módy z 80. a 90. rokov, čo znamená, že v uliciach môžete vidieť dámske kabelky z imitácie kože exotických hadov alebo krokodíla. K dispozícii sú i tašky s vyšitým motívom v našej ponuke je to kožené vrecko pre mladé slečny z kolekcie RICARDA a RICARDA Tiger. Jedným z najvýraznejších návrhov tejto sezóny od dizajnérov sú transparentné tašky. Pri rozhodovaní či si takýto model zadovážite však dbajte na to, aby obsah kabelky bol dokonalý. 

Tento rok sa okrem klasických tvarov kabeliek, objavujú i geometrické kabelky v tvare kruhu. Navrhované okrúhle kabelky v jasných farbách vyzerajú veľmi jemne a žensky, takže stojí za to venovať im pozornosť ako napríklad kabelka SAVAGE založená na kontrastoch s výrazným prešívaním a retiazkou, alebo BRIGIDA v 2-farebnej kombinácii či PAMELLATTO v nestarnúcej vínovej farbe.


Módne budú aj prútené kabelky v geometrických tvaroch, akými je v našej ponuke kolekcia FELICITY. Nádherný výplet týchto romantických kabeliek dopĺňajú kožené doplnky. 

Pletené nákupné tašky známe ako sieťovky ktorých vynálezcom bol  Vavrín Krčil, vyrobil prvú sieťovku ešte v roku 1926. V súčasnosti je tento typ tašiek opäť čoraz viac populárny. V našej kolekcii SLARISSA si môžete vybrať zo štyroch farieb.

V súčasnosti je dámska kabelka nielen módny doplnok, ale niektoré modely sú tak výrazné, že ich možno nosiť aj namiesto šperkov.